Zdjęcia z VI edycji Konkursu Fotograficznego organizowanego przez ŚDS Dzienny Ośrodek Wsparcia w Gorlicach z Filią w Bobowej

Bal Czekoladowy

Po raz pierwszy mieliśmy zaszczyt uczestniczyć we wspaniałym przedsięwzięciu jakim jest

Bal Czekoladowy organizowany przez Dzienny Ośrodek Wsparcia w Gorlicach – ŚDS z Filią w Bobowej i Środowiskowy Dom Samopomocy w Bieczu z Filią w Gorlicach .

Spotkanie miało miejsce 24 lutego dzięki gościnności pani Izabeli Grądalskiej i Marii Olczyk

w Gospodzie Magurskiej w Małastowie. W balu uczestniczyło ponad 100 osób, w tym rodziny naszych uczestników oraz zaproszeni goście m. in. Wicestarosta Powiatu Gorlickiego Jerzy Nalepka,

burmistrz Gorlic Rafał Kukla, burmistrz Biecza Mirosław Wędrychowicz, przewodniczący Rady Miejskiej Biecza Grzegorz Nosal.

Po przywitaniu zebranych, przez dyrektorów placówek -Małgorzatę Mróz i Jadwigę Białoń oraz przemówieniach przedstawicieli władz samorządowych nastąpiło rozpoczęcie balu uroczystym Polonezem.

Wszyscy dobrze się bawili i tańcom nie było końca. Świetnie w klimat imprezy wpisał się konkurs karaoke, zabawy integracyjne, tańce w kręgu.

Wyjątkowa atmosfera, która panowała to również zasługa prowadzącej, niezastąpionej w tej roli – terapeutki Haliny Wąsowskiej- Schirmer. Za wspaniałą oprawą muzyczną całego zdarzenia stał terapeuta Łukasz Rzeszutek wraz z uczestnikami DOW Klaudią Klisiewicz, Anną Janas i Piotrem Tomasikiem.
Bardzo miłym akcentem był prezent w postaci czekolady. Dużą niespodziankę sprawiły nam także właścicielki Gospody Magurskiej, gdy na salę w blasku sztucznych ogni wjechał tort czekoladowy. Był to dobry czas aby uczestnicy złożyli paniom podziękowania. Do tych podziękowań dołącza się również Stowarzyszenie na Rzecz Pomocy Rodzinie „Nadzieja” wyrażając wdzięczność Pani Izabeli Grądalskiej i Marii Olczyk za życzliwość i pomoc w zorganizowaniu II KARNAWAŁOWEGO BALU CZEKOLADOWEGO dla osób niepełnosprawnych. Dziękując za wielkie serce i dobrą wolę życzymy wielu sukcesów i powodzenia w realizowaniu życiowych zamierzeń.

 

23 lutego 2017

ZAPRASZAMY NA NASZ

 facebook

Stowarzyszenie na Rzecz Pomocy Rodzinie "Nadzieja"

ul. Kazimierza Wielkiego 31

38-340 Biecz

 

 

 

stowarzyszenie_nadzieja@op.pl

 

 

 

           +48 693 365 801

Twój e-mail
Treść wiadomości
wyślij
wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Przycisk