Zdjęcia z VI edycji Konkursu Fotograficznego organizowanego przez ŚDS Dzienny Ośrodek Wsparcia w Gorlicach z Filią w Bobowej

Wspólne świętowanie Dnia Kobiet

„Świat bez kobiet byłby jak ogród bez kwiatów”

„Są kobiety – kwiaty i kobiety- owoce, są też kobiety pestki
- trudne do rozgryzienia”

„Im kobieta lżejsza, tym bardziej ciąży na budżecie”

 

Dzień Kobiet to święto szczególne, obchodzone we wszystkich czasach i kulturach - zawsze w uroczysty, choć różny sposób.  My świętowaliśmy wspólnie z zaproszonymi gośćmi biorąc udział w krótkim spektaklu przygotowanym przez naszych uczestników, terapeutów oraz wolontariusza.

Przedstawienie zapoczątkowała piosenka „Bo z dziewczynami”- Jerzego Połomskiego. Tuż po niej Panowie przeczytali  najpiękniejsze aforyzmy związane z kobietami. Scenariusz był jednocześnie dobrą zabawą dla publiczności gdyż zawierał element zagadek, a mianowicie w jakich zawodach można spotkać kobiety. Nawiązano również do genezy imion kobiet, a więc każda z Pań mogła usłyszeć coś niecoś o sobie. Końcowym elementem przedstawienia były wierszowane życzenia, które donośnym głosem oraz prosto z serca skierowane zostały do wszystkich Pań. Następnie odbyło się wspólne spotkanie kawowe, w którym to Panowie dzielnie donosili do stołu. Wspaniałej atmosferze towarzyszył oczywiście pyszny poczęstunek m.in. świeżutki jabłecznik oraz niezapomniany sernik z rosą.

08 marca 2017

ZAPRASZAMY NA NASZ

 facebook

Stowarzyszenie na Rzecz Pomocy Rodzinie "Nadzieja"

ul. Kazimierza Wielkiego 31

38-340 Biecz

 

 

 

stowarzyszenie_nadzieja@op.pl

 

 

 

           +48 693 365 801

Twój e-mail
Treść wiadomości
wyślij
wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Przycisk