Zdjęcia z VI edycji Konkursu Fotograficznego organizowanego przez ŚDS Dzienny Ośrodek Wsparcia w Gorlicach z Filią w Bobowej

XI Piknik Integracyjny Osób Niepełnosprawnych Podopiecznych Środowiskowych Domów Samopomocy w Małopolsce

               Dnia 13 września 2017 r. na zaproszenie Stowarzyszenia Trzeźwości ,, Dom’’  oraz Środowiskowego Domu Samopomocy w Jordanowie wybraliśmy się kilkuosobową grupą na ,,XI Piknik Integracyjny Osób Niepełnosprawnych Podopiecznych Środowiskowych Domów Samopomocy w Małopolsce’’ Jak się okazało w tym roku impreza ta miała niezwykły charakter, gdyż połączona była z obchodami 15- lecia działalności Środowiskowego Domu Samopomocy w Jordanowie. Na miejscu w niezwykle gościnnym Kompleksie Rekreacyjno – Wypoczynkowym ,,Strumyk ‘’ czekał  na nas ciekawy program i wiele atrakcji, z których ochoczo skorzystaliśmy. Szczególnym zainteresowaniem wśród uczestników tego pikniku cieszyła się jazda quadem, loteria fantowa, hipoterapia oraz możliwość sprawdzenia swych zdolności plastycznych podczas pleneru malarskiego. Swych sił można było spróbować również w konkurencjach sportowych – wiadomo zgodnie z zasadami gry fair – play. Miłośnicy  i pasjonaci tańca  podziwiali pokaz grupy tanecznej ,, Mega Mix-  Szkoła Tańca JDC Dance’’, a następnie  skorzystali z krótkiej lekcji tańca współczesnego. Ogromne wrażenie wywarł na nas pokaz Klubu Motocyklowego, dzięki któremu  mogliśmy podziwiać nowoczesne i zabytkowe motocykle. 
Podczas  tego  spotkania każda zaproszona Placówka miała również  możliwość zaprezentowania  stoiska z własnym rękodziełem i innymi wyrobami plastyczno – artystycznymi wykonywanymi przez uczestników . 
            Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim tym, którzy przyczynili się do organizacji tego wspaniałego przedsięwzięcia, wolontariuszom, którzy służyli pomocą i wsparciem, a także pozostałym uczestnikom, którzy razem z nami aktywnie i kreatywnie spędzili czas. Mamy nadzieję, że za rok znów spotkamy się na kolejnym pikniku.

 

 

13 września 2017

ZAPRASZAMY NA NASZ

 facebook

Stowarzyszenie na Rzecz Pomocy Rodzinie "Nadzieja"

ul. Kazimierza Wielkiego 31

38-340 Biecz

 

 

 

stowarzyszenie_nadzieja@op.pl

 

 

 

           +48 693 365 801

Twój e-mail
Treść wiadomości
wyślij
wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Przycisk